на Українському фермерському порталі №1

Menu
RSS

Які клітки для кролів використовують на Заході (13 фото +ВІДЕО)

Фермер Ден з Нідерландів біля відкритої клітки для кроликів побудованої своїми руками. Джерело: freewebs. com Фермер Ден з Нідерландів біля відкритої клітки для кроликів побудованої своїми руками. Джерело: freewebs. com

Фотозвіт про клітки для кролів у домогосподарствах Європи і США.


Дерев'яні будиночки для утримання кролів в присадибних господарствах і сітчасті клітки для промислового утримання кроликів. Нічого схожого на міні-ферми Михайлова, пересувати які можна лише за допомогою крану, ви на Заході не знайдете.

В попередніх публікаціях розділу «Кролівництво» ми розглянули міні-ферми Ігоря Михайлова і критику технології акселеративного кролівництва. Сьогодні ми пропонуємо вам  фотодобірку кліток для кроликів, які представлені на різних західних сайтах.

Клітки для кролів Клітки для кролів

Кроляча клітка для присадибного господарства з Каліфорнії (джерело: yeepet. com). І будиночок для кроликів від блогера PureCrystal з Європи (джерело: rabbitcagesguide. blogspot. com)

 

Клітки для кролів

Такий функціональний дерев'яний будинок для кроликів пропонують інтернет-магазини Великобританії. Ціна - £ 295. Джерело: swish-uk. com.

Майте на увазі, що клітки, які розташовані на землі, насправді мають сітчасте дно.

Клітки для кролів

Клітки системи «Флеш Клин» для промислового утримання кроликів (міні-ферми), які розроблені компанією з США. Клітка підключається до зовнішньої каналізації і обладнується автоматичною подачею кормів. Джерело: bassequipment. com

 

Клітки для кролів

Клітка для кроликів на сімейній фермі в штаті Луїзіана (США). Джерело: trrabbitranch. webs. com

 

Клітки для кролів

Кролики в клітках на американському ранчо Talus Wind. У конструкціях кліток в США головним чином використовують зварену сітку.

 

Клітки для кролів

Пересувні кролячі клітки на сімейній фермі в США. Кожен день кролики мають доступ до свіжої трави. Джерело: farmandfablemusings. blogspot. com

Чи знаєте Ви, що ще у 1883 році в Англії дехто Морант вперше запропонував модель пересувної клітки для утримання кролів на пасовищі. Фермерам пропонувалося пересувати таку клітку по пасовищу двічі на день.

Клітки для кролів

Ще один варіант пересувної клітки для кролів із Англії.

 

Клітки для кролів

Клітини авторської роботи.:) Це ж як треба любити кроликів Джерело: rabbitcageplans net

 

Клітки для кролів

Клітка для утримання кролів бройлерного типу.

 

Клітки для кролів

А ось так тримають кролів у домогосподарствах Німеччини.

 

Кліки для кролів

…але й українці не гірші за німців. Джерело: king-5. mylivepage. ru

І на додачу - відео-десерт: Канадська кроляча клітка для домогосподарств.

Такі клітки для кролів використовують у західних фермерських та присадібних господарствах. У наступних статтях розглянемо питання як і чим правильно годувати кролів і поговоримо про інший спосіб утримання кролів, популярний у США - розведення кролів на випасі.


Прокоментувати:

Переконайтеся, що ви вводите інформацію, де це зазначено (*) . HTML-код не допускається.

вгору